Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Ülkemizdeki kamp yapılabilecek alanları insanlara ulaştırmak için yola çıkmış ve zaman içerisinde kendisine yeni hedefler koyarak büyümekte olan Kamping Türkiye Ailesi’yiz !

Amacımız ne?

En genel ifadeyle ülkemiz kampçılığını bütün unsurlarıyla birlikte geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Neyi Hedefliyoruz?

Bildiğiniz gibi kampçılık sadece çantasını sırtına alıp gidenler tarafından yapılmıyor. Bunların yanında karavancılar, motorcular, bisikletçiler ve doğayla ilgili diğer grupların yapmış oldukları faaliyetlere de kampçılığın içerisine giriyor. Bunlar kampçılığın gezgin yönünü oluşturuyor ve dolayısıyla bu gruba dahil olan herkes ilgi alanımıza giriyor.

Bununla birlikte kampçılığın bir de tesis ayağı var. Çok iyi tesislerimiz olmakla birlikte çeşitli nedenlerden dolayı malesef ülkemizdeki tesislerin standartları Avrupa’daki tesislere göre çok gerilerde. Bu noktada yine sorumluluk alıp tesislerin bu eksiklerinin giderilip daha kaliteli hizmet vermelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Son olarak kampçılığa henüz dahil olmamış fakat ilgi duyan meraklılar var. Onların da kampçılığa ve doğaya yakınlaşmaları için gayret gösteriyoruz.

Özetle kampçılıkla ilgili ulaşabildiğimiz bütün paydaşlara ulaşıp ülkemiz kampçılığında kalıcı izler bırakmayı hedefliyoruz.

Kaç Kişiyiz?

Ekibimiz şu an için tamamen gönüllülük esasına göre çalışan 3 kişiden oluşmakta. Fakat zaman içerisinde içeriğimizi geliştirmek için farklı dallarla ilgilenecek arkadaşları ekibimize dahil etmeyi ve sayımızı artırmayı planlıyoruz.

Merkezimiz Nerede ve Nereliyiz?

Bu soru sıkça soruluyor, o yüzden buradan cevap verme gereksinimi duyduk. Memleket olarak Trabzon, Şanlıurfa ve Tekirdağ olmak üzere üç farklı ilde bulunan üç arkadaşız.

Bununla birlikte zaman içerisinde ekibimize yeni arkadaşlar katıldığında ülkemizin daha çok noktasında olacağız.