Kamping Türkiye’ye Katılın

apple ekran logo

Kamping Türkiye Büyüyor

Kamping Türkiye olarak ülkemizdeki kampçılık faaliyetlerini çoğaltmak ve kampçılık hakkında toplum bilincini artırmak hedefiyle yola çıktığımızdan beri internet sitemizin yanında sosyal medya kanallarımızla da faaliyet göstermekte ve her gün binlerce kişiye ulaşmaktayız.

Kampçılık ve karavancılık konularında makaleler, gezi yazıları ve ilgili görsel içerikler hazırlamak için ekibimize yeni arkadaşlar katmanın vakti geldi.

Artık siz de kendi adınız ve sosyal medya hesaplarınızla Kamping Türkiye’de yazar olabilir ve içeriklerinizi on binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

Hangi Alanlar Var?

Aşağıda katkı sağlayabileceğiniz bu alanları listeledik.

1- İçerik Yazarı Olun
Kamp ve karavan hayatının içindeyseniz ve tecrübelerinizi diğer insanlarla paylaşmak istiyorsanız yazar olmak tam size göre. 

Kampçılıkla ilgili istediğiniz her konuda yazı yazabilirsiniz. Bu hazırlayacağınız yazılar örneğin “Baton Nedir?” şeklinde kısa içerikli bir yazı olabileceği gibi “Karavan Yolcuğuna Çıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler” şeklinde çok daha detaylı yazılar da olabilir.

Ayrıca yazınızın yayınlanması için sürekli yazı yazmanıza gerek yok. Tek bir konuda çalışma yapsanız dahi yazınız isminizle birlikte Kamping Türkiye’de yayınlanır.

2- Sosyal Medya Editörü Olun
Sosyal medyaya hakimseniz Facebook, Twitter veya Instagram hesabımızda editör olabilirsiniz.

Kampçılıkla ilgili fotoğraf, görsel, video gibi içerikler araştırıp sosyal medya kanallarımızdan takipçilerimizle paylaşarak on binlerce kişiye ulaşın.

3- İl Temsilcisi Olun
Kamp ve doğa severlerle buluşup etkinlikler düzenleyin.

Bulunmuş olduğunuz ilde kampçılığa ilgi duyan insanlarla bir araya gelip çeşitli kampçılık faaliyetleri veya sosyal etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Bu hafta sonu gidilecek bir dağ kampı olabileceği gibi, kampçılık eğitimine katılmak veya bir sinema filmine birlikte gitmek de olabilir.

4- Denetmen Olun
Kamp tesislerini belirlediğimiz kriterlere göre denetleyin ve daha kaliteli bir hizmet sunumuna katkı sağlayın.

Denetmenler Kamping Türkiye takipçileri arasından tamamen gönüllülük esasına göre seçilen kişilerin kendi belirledikleri tesis veya tesislerle ortak çalışarak her yıl belli kriterlere göre denetlemesini yaparlar. Daha detaylı açıklama için tıklayın.

5- Gezgin Yazar Olun
Karavanınızla, motosikletinizle, bisikletinizle veya özel aracınızla geziyorsanız Gezgin Yazar olarak deneyimlerinizi insanlara anlatabilirsiniz.

Yola çıktınız.. Gezip gördüğünüz yerleri, orada yapılabilecek etkinlikleri, gezilecek mekanları bir gezi yazısı şeklinde not alın ve insanlara sunarak oradaki güzelliklerin keşfedilmesine yardımcı olun.

6- Grafiker Olun
Kampçılıkla ilgili görseller hazırlayın ve insanlara doğanın güzelliklerini gösterin.

Doğada güneşin doğuşuna doğru kahvesini yudumlayan bir kampçı veya denizin kenarına kurulmuş güzel bir çadır.. Kampçılık görsel içerik anlamında zengin bir arşive ve güçlü bir potansiyele sahip. Bu konuda fotoğraf işleme programlarıyla istediğiniz görselleri özgürce hazırlayıp insanları doğaya çağırabilirsiniz.

7- Teknik Sorumlu Olun
Sitemizin teknik işlerinde bize yardımcı olabilirsiniz. 

Dünyanın en büyük içerik sistemlerinden biri olan WordPress altyapısını kullanıyoruz. WordPress konusunda iyiyseniz sitemizi teknik anlamda iyileştirmek için bize öneriler sunabilir ve bu konuda teknik sorumluluk alabilirsiniz.

 

Bu alanlardan biri için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim formunu kullanarak, mail yoluyla veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Paylaşmanın gücüne inanın..

Başvurunu Gönder

Aşağıdaki forma katılmak istediğiniz birimi ve almak istediğiniz görevi belirterek başvuruda bulunabilirsiniz.