Ne Dediler?

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Kamping Türkiye platformu hakkındaki düşüncelerinizi bize gönderin.

Mesajınızın sonuna mesleğinizi ve hangi tür kampçı (çadır, motosiklet, bisiklet, karavan, kampçılığa ilgi duyan vb.) olduğunuzu belirtirseniz güzel olur.

Kimler Neler Demiş?

Kamping Türkiye ülkemizdeki büyük bir açığı kapıyor. Sosyal medyadaki aktiflikleri de doğaya çıkmaya çekinen çoğu kişiyi harekete geçirdiği için paha biçilmez. İyi ki varsınız.

Altuğ Gürkaynak – kampkeyfi.com kurucusu ve çadır kampçısı

Ben hem karavan hem de motorla seyahat ederim. Bu nedenle sitenizde, her iki araç için de mevcut kampların imkanları hakkında bilgi vermeniz çok güzel. Ayrıca sitenin kullanımı çok iyi planlanmış, tam kullanıcı dostu olmuş. Bu yaz yol boyu, kalacağımız yerlere yaklaşırken iPad ile o şehir için yaptiğimiz aramalar ve sonucunda bulduğumuz yerlerde kaldık. Çok keyifli bir seyahat oldu. Evvelce, böyle siteler yok iken, yol kenarında bulduklarımıza sorardık, ya da yola çıkmadan önce arkadaşlarımıza sorardık. Simdi böylesi çok daha iyi oldu. Ben seyahatlerimi evvelden planlamayı seven bir yapıdayım. Sayenizde simdi kış geceleri daha eğlenceli geçecek gibi duruyor. Düşünsenize bir aile toplanmış ve seyahat programı yapıyor, sayfanızdaki resimlere bakıyor. Bu heyecanı düşünebiliyor musunuz? Ellerinize sağlık.

Hakkı Orun – Karavancı ve Motorcu