NEDEN REKLAM VERMELİYİM?

Kamping Türkiye; karavancılar, motosikletçiler, bisikletçiler, çadır kampçılarıyla birlikte kamp ve doğa sever on binlerce insanın takip ettiği bir kamping platformudur.

İnternet sitesinin yanında takipçilerinin de aktif olarak katılım sağladığı sosyal medya kanallarıyla birlikte takipçileriyle doğrudan etkileşim içerisindedir. Bu sayede vereceğiniz reklamlar hedeflediğiniz kitleye doğrudan ulaşır.

NASIL REKLAM VEREBİLİRİM?

Kamping Türkiye’ye reklam vermek çok kolaydır. Basit bir kaç adımda açıklayalım.

  1. Reklamınızı seçmiş olduğunuz alanın büyüklüğüne uygun şekilde hazırlayın. İsterseniz reklamlarınızı biz de hazırlayabiliriz. Bu konuda bize iletişim bilgilerinizin olduğu bir mail göndermeniz yeterli.
  2. Reklam dosyanızı içerisinde iletişim numaranızla birlikte bilgi@kampingturkiye.com mail adresimize gönderin. Sizi arayacağımız için mail’de iletişim numaranız mutlaka olmalı.
  3. Reklam ücretini yatırın.
  4. Reklamınız yayınlansın.

İşte bu kadar.

REKLAMLARIM NEREDE YAYINLANIR?

Sitemizde anasayfada üç adet 1140×120 boyutlarında, kenar çubuğunda ise biri 250×250 diğeri 250×600 boyutlarında olmak üzere toplam beş adet reklam alanı var.

Aşağıdaki görsellerden Kamping Türkiye’deki reklam verebileceğiniz alanları, reklam alanı büyüklüklerini ve reklam ücretlerini inceleyebilirsiniz.

1- ANASAYFA REKLAM ALANI (1140x120)
2-KENAR ÇUBUĞU REKLAM ALANI 1 (250x250)
3-KENAR ÇUBUĞU REKLAM ALANI 2 (250x600)