Yayınlandı 21 Ağustos 2015 / 21537

Tesis Hakkında
Çubucak Orman Kampı Muğla Marmaris’e bağlı ve Marmaris-Datça yolunda bulunuyor. 3000 kişilik kapasitsiyle ortalama kamp alanlarından büyük. Tesiste restorant, cafetrerya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı bulunuyor.
Fotoğraflarda görünen pazar yeri gibi yer gerçekten de pazar yeri. Tesisin hemen karşısında her sabah köylüler tarafından küçük bir pazar yeri kuruluyor. Taze sebze ve meyveleri buradan edinebilirsiniz.
Tesisin marketinde mangaldan, deterjana yoğurttan piknik tüpüne bir çok malzeme mevcut. Kamp alanlarında gördüğüm en geniş marketlerden biriydi diyebilirim.
Denizi dalgasız ve sakin fakat kum plajı yok. Denize girerken çakıl taşlarından yürüyerek girmeniz gerekiyor. Deniz içerisinde biraz ilerleyince kuma basıyorsunuz.
Tesise günübirlikçiler için bir bölüm var ve orada pikniklerini yapabiliyorlar.
Çubucak Orman Kampı’nda çöpler günlük olarak toplanıyor. Çok fazla kişi ve buna bağlı olarak çok fazla çöp çıkmasına rağmen rahatsız edici bir çöp birikimi görmedik veya çöp kokusu almadık.
Karavan ve çadır alanları genel olarak birbirinden ayrı. Çadırların arasında karavanlar olsa da genel itibariyle karavanlar karavan ünitelerinde toplanmış.
Wc, duş, bulaşıkhane gibi alanların temizliğine dikkat ediliyor. Hatta bu kadar büyük bir alanda hizmet veren tesis için temizlik konusunda gerçekten başarılılar diyebilirim. Alan çok büyük olduğu için bir çok noktada temizlik alanları var fakat hepsi aynı standartta değil. Bazı wc ve bulaşıkhaneler fotoğraflarda gördüğünüzden daha eski fakat onların da temizliğine dikat ediliyor.
Tesiste güneş enerji olduğu söyleniyordu fakat belki kalabalık için yetersiz kaldığı için sıcak suya denk gelemedik. Duş aldığımız sular soğuktu.
Cafeterya bölümünde kablosuz internet var fakat şifresi sürekli değiştiriliyor ve şifreyi söyleme konusunda pek istekli değiller. Açıkçası internet kullanımında biraz sorun yaşadık.
Her saat başı tesisten Marmaris’e ve Marmars’ten tesise dolmuş var. 6,5TL’ye Marmaris’e gidebilirsiniz. Taksiyle gitmek isterseniz 80TL ödemeniz gerekiyor.
Tesise gitmek için Marmaris otogardan Hisaörnü dolmuşlarına binmeniz gerekiyor. Bu dolmuşlar sizi tesisin önünde indiriyor. Özel aracınızla gitmek için Marmaris-Datça yolundan devam ederseniz tesisin hemen yanından geçiyorsunuz.

İletişim Bilgileri
Adres : Datça Yolu 23. km Jandarma Karakolu Yanı Marmaris, Muğla
Web: www.cubucakcamping.com
GSM: +90 532 317 42 32
Telefon: +90 252 467 02 21
(Akıllı telefonunuzdan numaralara tıklayarak doğrudan arama yapabilirsiniz.)

GPS Koordinatları
1) 36°48’09.7″N 28°05’55.3″E
2) 36.802689, 28.098683
(Koordinatlara tıklayarak kamp noktasının konumunu haritada görebilir, yol haritası çıkarabilirsiniz.)

————–

* Eksik ya da yanlış bilgi olduğunu mu düşünüyorsunuz? İletişim kanallarımızdan bize bildirerek düzeltmemize yardımcı olun.
* Kamp noktasına gitmeden önce tesisle iletişime geçerek tesis hakkında bilgi almanızı öneririz.
Özellikler
Akarsu Kenarı
Atık Su
Baraj Kenarı
Bulaşıkhane
Bungalov Evler
Çadır Kamp Yeri
Çadır Kiralama
Çadıra Elektrik
Çamaşırhane
Çimen Çadır Zemini
Deniz Kenarı
Evcil Hayvan
Gece Güvenlik
Göl Kenarı
Havuz
İçme Suyu
Kablo Tv
Kafeterya
Kamp Ateşi
Karavan Kamp Yeri
Karavan Kiralama
Karavana Elektrik
Mangal Yakılabilir
Market
Orman İçi
Otopark
Oyun Parkı
Restorant
Sezonda Açık
Sıcak Duş
Soğuk Duş
Toprak Çadır Zemini
Tüm Yıl Açık
Uydu Tv
WC
Wi-Fi
Değerlendirmeler
There are no reviews yet, why not be the first?
Görüş Belirt
Değerlendirme için yapmış olmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Related Listings